1 600 грн
Уточнити

Технічні характеристики:   

Область застосування: вода або повітря

Блок живлення: змінного струму 110 В ± 10%, 50 Гц

Споживання електроенергії: 18 Вт

Вихід озону: 400 мг / год 

Розмір: 29 * 19,5 * 6,5 см

Матеріал: ABS пластик

Колір: білий + синій

Особливість:

1. Ви можете повністю знешкодити залишки пестицидів у фруктах та овочах та знищити поверхневі бактерії та віруси. Не змінює смак їжі, але також продовжує термін зберігання. Підходить для всіх видів фруктів та овочів, таких як огірки, помідори, морква та салати, мариновані овочі для чищення. Позбавтеся від м'ясних добавок, гормонів. Миття риби, морепродуктів та молюсків може видалити запахи та усунути поверхневі бактерії. Вимите м'ясо виходить більш смачним і гладким.

2. Дезінфекція посуду, одягу тощо, особливо для дитячих іграшок, пляшок, жіночої білизни. Прати одяг водою, киснем може усунути залишки миючого засобу, а випраний одяг - красивіше.

3. Догляд та краса шкіри можуть видалити бактерії та бруд у порах, підвищити дихальну функцію шкіри, активізувати клітини шкіри, сприяти кровообігу, прискорити обмін речовин, зробити шкіру справедливою, гладкою та ніжною. Очищення води, кисню та пір може ефективно видалити залишки макіяжу та безпечно видалити макіяж.

4. Окрім кухонних випарів, він також розкладає шкідливі гази. Повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров’я про можливість щодня готувати жіночий рак легенів на кухні - це пачка сигарет, що курять чоловіки 6-8 разів на день. Оскільки на кухні спалюється 46% реального газу, 45% газів, що спалюються, не випаровуються, утворюючи чадний газ. Після введення кисню він може розкладатися на вуглекислий газ і кисень.

5.Вбиває мікроорганізми; виключає токсичні гази, такі як чадний газ і різні автомобільні дими, запахи, синтетична шкіра, робить пасажирів комфортними, а водій прокидається, щоб запобігти аваріям.

Дезінфекція та розведення повітря рослин, профілактика інфекційних захворювань, скорочення використання антибіотиків, зменшення шкоди забрудненого повітря здоров’ю працівників.

Холодильна стерилізація та консервація; Шафа, взуттєва форма, вибух газового каменю дезодоранту в холодильнику, внутрішня частина взуття, двері наполовину відкриті, і вона обробляється протягом 5-15 хвилин. Стерилізувати та дезодорувати. Для лікування проти плісняви   гардероб зазвичай потрібно лише 1-3 рази на сезон. Молінепроникна молі.


Оплата:

• готівкою у Львові

• на картку ПриватБанк, Monobank

• накладним платежем у відділенні Нової Пошти 

• Visa i MasterCard (LiqPay)

• по перерахунку без ПДВ, з ПДВ

• оплата частинами, розтермінування від Приват Банк, Monobank


Доставка:

Доставка товарів відбувається Новою Поштою на наступний робочий день після домовленості про відправку.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.