Роботи-пилососи

Робот-пилосос для підлоги - 100% оригінал з 2-річною гарантією

У пошуках нового ефективного способу миття підлоги? Спеціалізований інтернет-магазин «Maxton» пропонує довірити прибирання інноваційної побутової техніки, а саме - розумному роботу-пилососу. Даний прилад є революційним продуктом технічного прогресу, який істотно полегшує процес підтримки порядку в приміщеннях. З роботом-пилососом не потрібно витрачати час, сили на мийку підлоги і килимових покриттів - машина все зробить сама і причому на вищому рівні.

*** Цікавий факт: в знаменитій повісті М. Носова «Незнайко в Сонячному місті» був пристрій під назвою «Кібернетика». Він за зовнішнім виглядом і функціональним призначенням в точності відповідає сучасному роботу-пилососу.

Звільніть себе від нескінченного виснажливого прибирання підлоги - купуйте в інтернет-магазині «Maxton» якісний і недорогий робот-пилосос. Ми продаємо побутову та промислову техніку з 2016 року. Працюємо з компаніями-виробниками напряму. Тому кожний реалізований товар пропонуємо за чесною ціною без накруток і з 2-річною гарантією. Ніяких підробок і «прихованих» комісій!


Як працює робот-пилосос для підлоги?

На передній частині робота-пилососа знаходиться великий контактний сенсор з безконтактними датчиками визначення перешкод. Саме за допомогою даного «бампера» пристрій розуміє, де знаходиться перешкода. Завдяки цьому девайс НЕ наїжджає і не натикається на предмети, акуратно і точно ковзаючи по заданій для прибирання поверхні. Як правильно протидіяти новим викликам на шляху перешкодами техніка вирішує, ґрунтуючись на спеціальні алгоритми. Більш дорога техніка становить «карту приміщення» і згідно з цим створює маршрут прибирання підлоги.

*** Деякі моделі оснащені «Віртуальною стіною». Це магнітна стрічка, за допомогою якої можна загородити територію, яка потребує прибирання.


Але розкидані по кімнаті речі або дроти, намотавшись на щітки, можуть стати причиною застрягання машини. У таких випадках вона зупиняється і починає сповіщати про проблему за допомогою звукового сигналу. А ось від падіння зі сходів прилад захищений 4-6 датчиками, вмонтованими в його днище.

Живлення робот-пилосос отримує від вбудованого акумулятора, що заряджається модулем під назвою «База» протягом 2-5 годин (тривалість зарядки залежить від ємності і виду акумулятора).


Робот-пилосос можна використовувати для прибирання:


*** Зверніть увагу: робот-пилосос не прибирає підлогу або килимові покриття чорного кольору, приймаючи їх за «прірву». Але якщо заклеїти датчики на днищі - прилад почистить її, як і будь-яку іншу. Липкі поверхні і сильні забруднення, на жаль, машині не під силу.


Асортимент роботів-пилососів для підлоги і килимів в «Maxton»

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете купити наступні типи роботів-пилососів:Відмінно усувають з підлоги, а також килимових покриттів, шерсть домашніх тварин, дрібні крихти, бруд, пил і сміття (за принципом роботи нагадує звичайний пилосос).
Роботи-пилососи, які здатні одночасно пилососити і мити підлогу. Завдяки наявності спеціальної насадки прилад натирає поверхню до блиску.

Бренди роботів - пилососів, які ми продаємо:
Секрети популярності робота-пилососа для миття підлоги

Робот-пилосос чистить і миє підлогу без участі людини - це головна «фішка» пристрою. Але, крім цього, він відрізняється рядом переважних особливостей:


Висока якість прибирання

Робот-пилосос ретельно прибирає на килимах і підлозі дрібне сміття, добираючись навіть до самих важкодоступних місць (з чим точно не справляється традиційний пилосос). Агрегат має дуже компактні габарити: висота від 9 до 13 см, довжина 28-35 см. Завдяки цьому пристрій можна використовувати для очищення місць під шафою, диваном, ліжком і інших ділянок, куди складно дотягнутися щіткою / віником.

Індивідуальні налаштування

Купивши робот-пилосос, ви самі визначаєте час і територію підлоги для прибирання. У вас навіть є можливість скласти розклад, завдяки якому машина буде наводити порядок у вашому будинку по певних днях або годинах. Наприклад, перебуваючи на роботі, ви можете сказати машині прибрати всі кімнати, певну територію або виконати клінінг за встановленим графіком.
Простота використання

Залежно від моделі прилад управляється за допомогою радіо / інфрачервоним пультом, кнопками на панелі або «Базі», а також дистанційно через мобільний додаток. З управлінням такого безцінного «помічника» зможе впоратися навіть дитина. До речі, чистка машини також проста і не вимагає багато часу і зусиль.

Що пропонує «Maxton» своїм клієнтам?

Звернувшись в наш інтернет-магазин, ви:

Чи зможете зарезервувати товар, а також повернути або обміняти його протягом 14 днів
Розрахуватися за продукцію будь-яким зручним способом або оформити розстрочку / оплату частинами
Забрати обраний робот-пилосос в будь-якій точці України вже через 2-3 дні з моменту оформлення замовлення
Отримати безкоштовну консультацію по будь-яких питаннях, що стосуються вибору, використання або покупки агрегату

Купуйте робот-пилосос для підлоги в інтернет-магазині «Maxton» за ціною прямого постачальника, щоб без зусиль і витрати часу на прибирання насолоджуватися чистими комфортними кімнатами. Для замовлення та уточнення деталей про продукт - телефонуйте 098-19-99-200.

6 950 грн

Робот-пилосос ONSON Goovi D382 Pro

Тип прибирання:сухе + вологе
Шум пилососа (дБ):55

Робот пилосос Neato Botvac D3

Тип прибирання:сухе
Прибирання за розкладом:так
Макс. площа прибирання (м2):150
Шум пилососа (дБ):70

Робот пилосос Neato Botvac D6

Тип прибирання:сухе
Прибирання за розкладом:так
Макс. площа прибирання (м2):360
Шум пилососа (дБ):70

Робот пилосос Neato Botvac D7

Тип прибирання:сухе
Прибирання за розкладом:так
Макс. площа прибирання (м2):155
Шум пилососа (дБ):70
Уточнити

Миючий робот - пилосос Hobot Legee 668

Тип прибирання:сухе + вологе
Прибирання за розкладом:ні
Макс. площа прибирання (м2):150
Шум пилососа (дБ):62
11 950 грн


Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)