1 410 грн
Є в наявності

Консультація, підбір, проектування

Кредит, розтермінування, оплата частинами

Готівковий та безготівковий розрахунок

Гарантія, Доставка по Україні

Безкоштовна доставка

Монтаж, Сервіс, Постгарантійне обслуговування

Тип зварювання - MMA
Тип зварювання (додатковий) - MMA
Потужність (кВт) - 5.6
Номінальний струм (А) - 310
Напруга (В) - 230 ± 15%
Діаметр електрода (мм) - 1.6-4.0
Технологія - IGBT
Вага (кг) - 2.7
Артикул - MMA-312DM
Тип зварювання - CUT

Інверторний зварювальний апарат Іскра Профі MMA-312 DM   придатний навіть для промислового застосування або ж для роботи на будівельному майданчику, стане незамінним помічником на СТО, а й для побутового рівня він також придатний, в руках майстра ця модель здатна на все.   Сварка Іскра Профі MMA-312 DM   призначена для виконання зварювальних робіт за допомогою ручного зварювання електродами.  

Система   (Anti-Stick)   антизалипания електрода значно збільшує зручність в роботі, за рахунок миттєвого зниження зварювального струму при замиканні між металом і електродом запобігає його прилипання. Система   (Hot Start)   гарячого старту у даного апарату піддається регулюванню, так що можна налаштовувати його роботу в залежності від того, які завдання стоять перед Вами. Для роботи з тонкими металами його можна і зовсім відключити. Така система збільшує імпульс, нарощуючи силу зварювального струму на 33% в момент розпалу дуги, значно його спрощуючи.

Широкий діапазон регулювання зварювального струму дозволить Вам точно виставити необхідні параметри для виконання однієї певної задачі. Регулювання досить точна і плавна для максимальної точності в налагодженні   зварювального інвертора Іскра MMA-312 DM Профі,   має зручний регулятор на передній частині апарату. Для того щоб Ви завжди могли бачити який параметр струму виставлений на момент роботи передбачений електронний дисплей, який точно відобразить поточні настройки. Дисплей якісний і завдяки електроніці завжди показує тільки дійсний зварювальний струм.

У разі виникнення перегріву   зварювального інвертора Іскра MMA-312 DM Профі   передбачена система захисту, яка відключає сам апарат, але робота охолодження не припиняється. Після того, як апарат остигає, він знову включиться і буде готовий до роботи.

Комплектація:

Кабель затиску маси 1,3 м
Кабель тримач електроду 1,8 м
Керівництво користувача

  Гарантійний термін - 36 місяців.

Оплата:

• готівкою у Львові

• на картку ПриватБанк, Monobank

• накладним платежем у відділенні Нової Пошти 

• Visa i MasterCard (LiqPay)

• по перерахунку без ПДВ, з ПДВ

• оплата частинами, розтермінування від Приват Банк, Monobank


Доставка:

Доставка товарів відбувається Новою Поштою на наступний робочий день після домовленості про відправку.

Ще не було питань.