Побутовий осушувач повітря: як вибрати кращий?

Чи стикалися ви з проблемою занадто високої вологості в приміщенні? Тоді ви знаєте, що неприємним наслідком є ​​вогкість, цвіль і неприємний запах. Як же уникнути цього? Вам терміново потрібен осушувач повітря. Такий прилад легко впорається з проблемою підвищеної вологості. З цим пристроєм сипучі продукти (макаронні вироби, борошно, крупа) довгий час будуть придатними до вживання. Крім того, термін експлуатації меблів та інших дерев'яних виробів, а також металевих конструкцій, буде набагато більшим.

Важливість осушувача неможливо переоцінити. Такий пристрій стане в нагоді для щоденного використання в житлових приміщеннях, офісах, заводах і інших промислових об'єктах різної площі. Навіть при затопленні цей маленький прилад з легкістю впорається з проблемою.

Види осушувачів повітря для житлових приміщень

У квартирах, офісах та приватних будинках використовуються два види осушувачів:

  Конденсаційні - ефективні при плюсовій температурі. Волога збирається в спеціальних ємностях у вигляді конденсату. Їх шумовий поріг досить низький. Такі прилади підійдуть для приватного будинку або квартири в багатоповерхівках.

 

  Адсорбційні - ідеальний варіант для промислових будівель. Вони функціонують навіть при температурі зі знаком мінус. У таких пристроях повітря пропускає і очищає спеціальний барабан з адсорбентом. 

У нашому інтернет-магазині можна купити всі найкращі моделі осушувачів повітря, які пропонують перевірені часом виробники.

 

Як вибрати ідеальний осушувач повітря?

Ви вирішили купити пристрій для осушення повітря? Проаналізуйте наступні характеристики:

Продуктивність

Від цього показника залежить, скільки вологи прилад в силах видалити протягом доби. Найчастіше він вимірюється в літрах. Кращий осушувач повітря для вашого приміщення визначається відповідно до формули: площа кімнати помножити 0,7.

Потужність

Її необхідно вибирати, спираючись на розміри приміщення, яке потрібно висушити. Чим більша площа споруди, тим вища повинна бути потужність вологопоглинача. Але і занадто висока потужність при маленьких параметрах кімнати теж невигідна, тому що виникнуть зайві грошові витрати на електроенергію. 

Шумовий поріг

Якщо ви живете в приватному будинку, можна дозволити собі гучний пристрій. Але в квартирі таке задоволення неприпустиме. Щоб прилад не заважав сусідам і вам займатися важливими справами, вибирайте прилад з шумовим рівнем 40-50 дБ. Ці показники можна подивитися в характеристиках осушувача. 

Дизайн

Якщо зовнішній вигляд приладу має для вас велике значення, віддавайте перевагу невеликим виробам, які виконані в сучасному дизайні. Maxton і Trotec - ці популярні виробники пропонують стильні моделі, актуальні для будь-якого інтер'єру. 

Під час придбання осушувача повітря в інтернет-магазині, обов'язково уточніть у менеджера кількість кВт, споживаних в добу. Краще купувати економічні варіанти. 

Багато моделей мають додаткові можливості. Уточніть наявність таких корисних функцій:

  • антибактеріальні фільтри - вони очистять повітряний простір від шкідливих бактерій, пилу і алергенів;
  • гідростат - буде підтримувати рівень вологості в кімнаті в оптимальних параметрах;
  • індикатор наповнення резервуару для води - наявність сигналу попередження про те, що ємність для конденсату переповнена.

Дізнайтеся також розмір бака для відпрацьованої води. Якщо прилад вам потрібен для сауни або лазні, ємність повинна бути якнайбільша. 

У нашому інтернет-магазині є великий вибір популярних моделей осушувачів повітря. Для детальної інформації та замовлення приладів зателефонуйте (098) 19-99-200.

07.08.2019

Рекомендовані товари

Коментарі 0