Промислові осушувачі Тротек

Німецька компанія TROTEC - лідер ринку по виробництву продуктів для обробки повітря. Тротек пропонує різноманітні професійні рішення по осушенню повітря, спрямовані на впровадження нових енергоефективних технологій, скорочення часу впровадження нових технологічних процесів, скорочення трудовитрат і швидку окупність капіталовкладень. Тротек уважно вивчає і створює економічно вигідні, унікальні і оптимальні рішення для конкретних технологій. Осушувачі цього бренду відповідають європейським і німецькими стандартами надійності і енергоспоживання, тому контролюють вологість виробничого середовища з мінімальними витратами на експлуатацію.

Вони успішно і надійно працюють в будівництві, в автомобілебудуванні, в кондитерських цехах, на фармфабрика, у винних цехах, в пивному виробництві, на молокозаводах, в складах і лабораторіях, в медичних центрах, в дата-центрах, в архівах і бібліотеках, в басейнах , аквапарках, а також на багатьох виробничих об'єктах.

Функції промислових осушувачів ТРОТЕК

Ефективне зниження до допустимого рівня і підтримання необхідного рівня вологості для людей і технологій.

Захист обладнання від корозії, продовження терміну його служби.

Усунення загрози розвитку цвілі і грибка, збереження товарної якості продукції.

Захист від утворення конденсату, збереження покриттів, обробки, конструкцій будівлі.

Забезпечення безпеки виробничого процесу і продукції.

Запобігання зниження вартості обладнання, комунікацій та будівель.

Застосування осушувачів повітря ТРОТЕК на комерційних і промислових об'єктах

Осушувачі Trotec серії TTR - гнучкі і універсальні в застосуванні адсорбційні осушувачі, з високою ефективністю осушення навіть при низьких точках роси. Відрізняються високим ККД завдяки рециркуляції тепла, компактними розмірами, можуть працювати в каскаді, з розширеним набором аксесуарів, є мобільні і стаціонарні виконання. Можуть змінювати напрямок повітря, є лічильники мотогодин. Приклади стаціонарних агрегатів: TTR 1400, TTR 2000.Мобільні адсорбційні агрегати серії TTR, н-р, TTR 250, TTR 400 D, з регенерацією тепла і регулятором витрати повітря, особливо зручні навіть при осушенні повітря при низьких температурах. Можливі виконання з нержавіючої сталі - TTR 250 Ex - для осушення повітря у вибухонебезпечних зонах (не проводить пил).Застосування:

Осушення неопалюваних приміщень для запобігання утворення конденсату, наприклад, водоочисних споруд і насосних станцій, захист від корозії в електрощитових центрах, в котельнях, на електростанціях. Підтримання низької відносної вологості за технологічними процесами в виробничих цехах і на складах, наприклад, в харчовій, молочній та фармацевтичній промисловості. Захист від корозії на суднах (в трюмах, машинних відділеннях, в диспетчерських), або в доках при піскоструминній обробці чи пофарбуванні.


Серія DH / DH-S - конденсаційні осушувачі стаціонарної (настінної) установки замкнутого типу - без припливу свіжого повітря, для тривалої і безвідмовної роботи. Потужні установки з низькими експлуатаційними витратами, які не потребують обслуговування, працюють в широкому температурному діапазоні, -15 ... + 70 ° C. Конструкції захищені від корозії, з надійними комплектуючими. Є вироби осушувачів DH на стінної і підлогової установки, з нержавіючої сталі (ES), низькотемпературні моделі (BY), вироби для підвищених температур повітря (BH), з живленням від 1 і 3 фаз (AX / BX).Установки серії DH-S - бюджетне рішення для осушення і постійного контролю вологості в виробничих і складських приміщеннях, в центрах логістики. Осушувачі професійної групи, замкнутого типу, з ефективним осушенням, простим управлінням і привабливою ціною.

Серія TTK - популярні, вже більше 20 років на ринку, мобільні конденсаційні осушувачі, із замкнутим циклом осушення. Незамінні професійні осушувачі, з відмінною зносостійкістю, бездоганною надійністю, високою потужністю осушення і доступною ціною. Ця серія - втілення концепції «форма - відображення функції». Приклади: TTK 400, TTK 800.

Розрізняють також моделі TTK-S (з поршневим компресором) - оптимальні для комерційного застосування, а також TTK-ECO - самі прості і доступні за ціною професійні мобільні осушувачі повітря, максимально адаптовані для зручності користувача.


Застосування:

Особливо цінними є осушувачі TTK при сушінні будівель, при ремонтних і оздоблювальних роботах, на складах, у виробничих цехах, при ліквідації наслідків затоплень. Моделі TTK-S - надійно працюють навіть в суворих умовах будівництва або неопалюваного виробництва. Серія TTK-ECO - осушувачі для економічного осушення комерційних об'єктів і сухого складського зберігання.Висновки

Номенклатура промислових осушувачів, що випускаються TROTEC, постійно розширюється і поповнюється новими, більш економічними і ефективними осушувачами, що досягається завдяки величезному досвіду впровадження таких агрегатів в найрізноманітніші технологічні процеси і виробничі умови.

Високопродуктивні промислові осушувачі Тротек завжди на крок попереду конкурентів, це перевірене часом, надійне і економічно вигідне обладнання, що допомагає значно вдосконалити технології, скоротити трудомісткість, заощадити експлуатаційні витрати і зберегти будівлі, обладнання та продукцію.


05.03.2019

Рекомендовані товари

Коментарі 0