Сирість при хімчистці? Рятує вентиляція та осушувач

Як дбайливо і ефективно прибрати плями з улюбленої кофтинки, сукні, костюма або іншого дорогого предмета гардероба? Звичайно, ідеальним рішенням буде віддати його в хімчистку. Адже технологія хімічної обробки здатна впоратися практично з будь-якими забрудненнями, не пошкоджуючи при цьому матеріал. Тому зовсім не дивно, що даний вид послуг десятиліттями користується величезним попитом серед споживачів по всьому світу.

У чому головна запорука успіху компаній, що надають послуги по хімчистці одягу? В якості і професіоналізмі сервісу. А результат роботи безпосередньо пов'язаний з умовами, в яких проводиться хімічне чищення речей. Клімат в приміщенні повинен точно відповідати чинним будівельним нормам і основною «перешкодою» до цього є підвищена вологість.

Адже при зайвому вмісті водяної пари в повітрі:

іржавіють металеві конструкції;

псується електропроводка (що загрожує пожежею);

гниють дерев'яні та текстильні деталі обстановки;

виходить з ладу або починає функціонувати належним чином обладнання;

погіршується самопочуття і знижується продуктивність працівників.


Всі перераховані вище наслідки підвищеної вологості негативно впливають на якість хімчистки, репутацію компанії і в кінцевому підсумку на прибуток. Як простіше і ефективніше впоратися з вогкістю при хімічному чищенні речей, яка техніка оптимально підходить для підтримки правильного мікроклімату і інші нюанси проблеми - висвітлені в статті. Читайте!


Огляд 2-х способів зниження рівня вологості при хімчистці


Щоб в боротьбі з вогкістю вийти переможцем, потрібно: по-перше - встановити осушувач повітря, а по-друге - зробити правильну вентиляцію. Розберемося з кожним пунктом докладніше.

1. Осушувач повітря при хімчистці

Що це за техніка? Це різновид кліматичного обладнання, яке служить саме для осушення повітряного середовища. Спосіб вилучення з повітря зайвої рідини залежить від типу приладу, але суть залишається незмінною - всі осушувачі повітря знижують рівень вологості в приміщенні і утримують його на необхідній відмітці. В результаті створюється здорове середовище для відвідувачів і працівників підприємства, а також оптимальні умови для техніки, інтер'єру і всіх його складових.

Будь- який осушувач повітря підходить для хімчистки? Однозначно - ні. Вологопоглиначі побутового класу відмінно справляються з вогкістю в приватних будинках і квартирах, але абсолютно не ефективні в подібних салонах. Тут потрібні агрегати могутніші - з напівпромислової або промислової серії. Тому що дані категорії техніки розраховані працювати саме в сирих, як при хімчистці, умовах. Є безліч моделей устаткування, які можна використовувати при хімічному чищенні речей, але ми радимо зупинитися на осушувачі повітря Maxton MX-60L. Чому - дізнавайтеся нижче!

Чому Maxton MX-60L підходить для застосування під час проведення хімчистки:

Є надійним продуктом, створеним тандемом українських і китайських фахівців.

Ефективно осушує великі по квадратурі простори, що досягають 200 м2.

За лічені години знижує рівень вологості, навіть якщо спочатку показники сягали 90%.

Має високу продуктивність, забираючи все за добу роботи до 60 літрів конденсату.

Економічно витрачає електроенергію (до 745 Вт), що не сильно позначається на рахунках.

Простий і легкий в управлінні, де практично всі процеси автоматизовані.

Може функціонувати цілодобово або по таймеру, тобто в точно заданий відрізок часу.

Придбання осушувача Maxton MX-60L знімає турботи про рівень вологості при хімчистці з плечей власника на техніку. Користувачеві потрібно просто виставити необхідні налаштування і запустити обладнання. Надалі необхідно буде тільки спустошувати бак з конденсатом, але навіть ці клопоти можна виключити за допомогою установки дренажного шланга.


2. Вентиляція при хімчистці

Без правильної вентиляційної системи в битву з вогкістю можна навіть не вступати, бо вона вже програна. Адже саме вентиляція забирає з приміщення насичені парами, а також шкідливими хімічними речовинами, потоки, відправляє їх назовні і натомість заводить сухі, свіжі і чисті маси. Завдяки гарному повітрообміну в кімнаті, де проводиться хімчистка, не накопичується волога і частки небезпечних для здоров'я засобів (лугів, дезінфекторів, відбілювачів, кислот, розчинників і т.д.).

Які вимоги щодо вентиляції пред'являють до компаній, що надають послуги по хімчистці речей:

  • При використанні приміщень в багатоповерховому будинку вентиляційна система повинна бути незалежною від загальної конструкції повітрообміну.
  • Для закладів площею понад 50 м2 робиться примусова вентиляція, для менших по квадратурі салонів вистачає природної, встановленої через віконні кватирки, системи.
  • У процесі здійснення хімчистки кратність повітрообміну по витяжці повинна складати за годину 15 м3, по притоку - 13 м3.
  • Оптимальна температура в робочих приміщеннях повинна триматися в межах 16 градусів Цельсія.

Крім цього, при будівництві вентиляційної системи важливо враховувати: обсяг речей планованих піддавати хімчистці; квадратуру салону; число працівників і відвідувачів, розташування закладу.

Висновок: промисловий осушувач повітря і грамотно побудована вентиляція - дует, який при хімчистці речей ефективно утримує вологість в межах норми, не дозволяючи вогкості «оселитися» в кімнаті.

Як купити осушувач Maxton MX-60L, правильно використовувати промисловий агрегат і на інші питання про техніку - відповімо ми, консультанти інтернет-магазину «Maxton» . Телефонуйте і дізнавайтеся більше: (098) 19-99-200.

11.02.2021

Рекомендовані товари

Коментарі 0