Ефективні способи, які допомагають знизити вологість повітря в квартирі

Грибок на стінах, конденсат на вікнах - ознаки підвищеної вологості в приміщенні. Сирість в будинку не тільки псує шпалери і меблі, а також може стати причиною таких проблем зі здоров'ям, як утруднене дихання, кашель, безсоння, часті алергічні реакції.

Якою має бути оптимальна вологість в будинку?

Котедж, квартира, будинок - будь-яке приміщення потребує сприятливого мікроклімату. Тому, важливо знати, на які показники вологості потрібно орієнтуватися і що вважається нормою? Зараз фахівці в унісон твердять, що оптимальне процентне співвідношення вологи в повітрі дорівнює 60%. Звичайно, ця цифра може коливатися в залежності від пори року. Опалення може стати причиною зниження норми до 40-45%. Такі дані зовсім не причина для хвилювання, а ось показники нижче - привід задуматися про надмірну сухість повітря.

Але як знати, чи все в порядку з вологістю в приміщенні? Чи є пристрої, які без коливань визначають, наскільки повітря безпечне для оточуючих? Такий компактний і нескладний прилад, як гігрометр, легко контролює рівень вологості в приміщенні. Прилад необхідний в квартирах з маленькими дітьми і людьми похилого віку. Особливо актуальна тема вогкості в будинках для людей, схильних до різних захворювань дихальної системи і алергіків.

Грибок і пліснява з'являються через:

  • просушування речей не на балконі, а в приміщенні;
  • великої кількості рослин, наявності акваріумів;
  • відсутність провітрювання в кімнатах;
  • поганих труб і кранів, що трохи протікають;
  • недостатню вентиляцію у ванній кімнаті.

Якщо багато з перерахованих проблем вам знайомі, то потрібно якомога швидше взятися за усунення недоліків.

Що робити: кроки, які допомагають впоратися з вогкістю в будинку

Кращий спосіб боротьби - запобігти появі грибка та інших подібних неприємностей.

Запропоновані рішення дуже прості, але 100% ефективні:

Регулярно провітрювати кімнати. Обмін повітря виводить зайву вологу на вулицю і очищає атмосферу від бактерій. Не секрет, що у приміщенні, де провітрювання стало щоденною процедурою, набагато кращий сон, і дихати легше.

Проінспектувати вентиляційну систему. Пил - перша причина засміченості вентиляційних шахт. Часто, люди дуже довго не підозрюють про проблему. В такому випадку волога випаровується недостатньо добре і залишається в кімнаті.

Ознайомитися з роботою осушувача повітря. Електроприлад самостійно стежить за рівнем вологості. Він фільтрує і очищає повітря за максимально короткий час. У кутових квартирах, в підвалах будинків, ванних кімнатах, лазнях без такого пристосування не обійтися.

Якщо у вас виникло питання, чи вирішують проблему вогкості обігрівачі, то це так. Але існує величезний «мінус» роботи опалювальних приладів - вони не можуть контролювати ступінь зволоженості і часто пересушують повітря в кімнатах.

Допоможе в підтримці корисної мікроклімату заміна старих вікон, на сучасні склопакети.

Підвищена вологість повітря в будинку - привід задуматися про покупку вологопоглинача. Прилад найбільш ефективний для створення здорового, безпечного середовища в приміщенні. Ще один плюс полягає в автономності виробів. Агрегат може працювати добу, не перегріваючись і самостійно контролювати ступінь вологості. Існує безліч варіантів для великих приміщень і маленьких кімнат з різною потужністю і продуктивністю. Тому нескладно знайти ідеально підходящу модель.

Якщо ви замислюєтеся, як уникнути вогкості в квартирі, то наші консультанти завжди раді допомогти. Телефонуйте: 067 455 05 73.Вологість повітря в кімнаті - квартирі або будинку

Що робити коли надмірна вологість в кімнаті

Великий вибір побутових і промислових осушувачів повітря

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря Maxton MX-20LОсушувач Повітря Maxton MX-12s Wi-FiОсушувач повітря Electrolux EDH-25L

Способи позбутися зайвої вологості в приміщенні. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

Краще рішення - це осушувач повітря. Відгуки. Відео огляди тут - Осушувачі повітря для підвалуОсушувачі повітря для басейнуОсушувачі повітря для офісу

Як прибрати вологість і грибок в будинку

07.03.2019

Рекомендовані товари

Коментарі 0