6 кращих способів сушіння килимів

Намочився килим, доріжка, килимове покриття або палас - звичайне явище в будинку. Можливо, ви самі випадково перекинули на нього ємність з водою або всьому провиною сусіди, які виходячи з дому забули закрити кран. Але проблема на обличчя і її терміново потрібно вирішувати. Чому терміново?

Тому що:

фарби і малюнок на мокрому килимі можуть зіпсуватися і змазатися;

мокрий килим може пошкодити підлогове покриття або залишити на ньому сліди;

у вологому середовищі швидко розмножуються шкідливі утворення (бактерії, мікроби);

забруднення на поверхні покриття глибоко проникають всередину і їх складно буде відмити;

вироби на клейовій основі від вологи просто «розсипаються» і стають непридатними для використання.

Як швидко і легко висушити килим, уникнувши цілого ряду негативних наслідків? У чому полягають переваги використання осушувача повітря. Про це докладніше - читайте далі в статті.Сушка килимів: як це зробити і що краще

Існує багато способів висушити намоклі покриття, але ми зупинимося на 6-й найдієвіших і простих, які ви легко зможете виконати в домашніх умовах і без залучення сторонньої допомоги.

Отже, найефективніші варіанти сушіння килимів:

Збір вологи вручну. Відразу варто сказати, що процес дуже тривалий і вимагає багато сил і терпіння (особливо якщо промокла велика ділянка). Як виконати таку сушку: візьміть сухі рушники і промокніть вологі зони. Це допоможе забрати рідину з килима, але повністю сухим він не буде, доведеться почекати поки він висохне природним шляхом.

Використання пилососа. Такий варіант підходить тільки тим, у кого в будинку є спеціальний пилосос, здатний поглинати вологу. Дана техніка відмінно чистить і осушує навіть дуже щільні килимові покриття. Додатково можна також покласти поверх мокрого ділянки паперовий рушник, щоб забрати решту крапельки вологи.


Хімчистка. Віднести килим в хімчистку - відмінна ідея. Адже там роблять не тільки якісну сушку, але також і чистку килимових покриттів. Так ви отримаєте абсолютно сухий і чистий виріб. Єдині мінуси - крім того, що послуга є досить дорогою, плюс до всього доведеться організувати і витратитися на доставку килима в хімчистку.

Спорудити сушку. Підніміть килим і розкладіть його на стільці або інші відповідні предмети. Піднятий виріб буде провітрюватися з усіх боків і, відповідно, швидше висохне. Складність тут може виникнути в разі, коли на килимі встановлені важкі меблі і витягнути його з-під предметів дуже проблематично.

Застосування побутових приладів. Невеликі вологі ділянки килима можна висушити феном або опалювальним приладом. Але є 3 проблеми: перша - така сушка займає багато часу; друга - гарячі потоки повітря можуть пошкодити виріб; третя - великі енерговитрати.

Використання осушувача повітря  - сучасний, неймовірно легкий і ефективний спосіб сушіння килимів, який підходить абсолютно всім. Для цього потрібно просто встановити вологопоглинач в кімнаті і включити. Осушувач за лічені години витягне всю зайву вологу (з килима і повітря), споживаючи при цьому мінімум електроенергії. І від вас нічого не потрібно, агрегат працює повністю в автоматичному режимі, а ви в цей час можете зайнятися своїми справами або просто відпочити.

Робимо висновок. Кращий варіант для сушки килимів - використовувати осушувач повітря . Причому, підходить вологопоглинач не тільки для ліквідації наслідків форс-мажорних ситуацій, але також для створення в будинку здорового і комфортного обстановки. Головне тут - правильно підібрати потужність пристрою, щоб осушувач на всі 100% справлявся з поставленими завданнями.


Як сушать килими в пральнях?

Сучасні пральні та інші подібні компанії, які надають послуги з сушіння килимів, використовують для цього промислові осушувачі повітря . Чому саме цю кліматичну техніку? Тому що вологопоглиначі: дуже економічні; розраховані на роботу в великих за площею приміщеннях; ефективно осушують повітря; значно прискорюють сушку речей, килимів та інших виробів; можуть функціонувати безперервно. Більш того, осушувачі прості у використанні, не вимагають особливого обслуговування і постійної участі людини.

В результаті: використання промислових осушувачів дозволяє пральням швидше виробляти сушку килимів - отже, виконувати більшу кількість замовлень і отримувати більше прибутку. Клієнти задоволені, тому що швидко отримують свої речі назад, а компанія стає більш рентабельною, популярної і такою, що заслуговує довіру.

4 головних помилки при сушінні килимів

Мокрий килим стає більш «чутливим» до зовнішніх впливів, тому при попаданні на нього великої кількості рідини не можна:

Контактувати з вологою поверхнею. Наприклад, не варто ходити по вологому виробу, особливо за моделями з довгим ворсом. Це може безповоротно зіпсувати зовнішній вигляд покриття.

Сушити під прямими променями сонця. Тривала сушка килима на сонці може привести до того, що його кольори втратять насиченість, а малюнок стане менш чітким і красивим. Якщо ви вирішили таким чином просушити виріб, помістіть його під навіс або в тінь.

Сушити на перекладині / мотузках. Розміщення килимового покриття на таких тонких пристроях може привести до того, що воно розтягнеться і «поламається» в місці згину.

Ставити важкі предмети. Постарайтеся звільнити вологі ділянки від будь-яких предметів (меблів, декору), щоб уникнути деформації виробу.

Як бачите, сушка килимів - серйозний захід, який максимально просто виконати за допомогою осушувача повітря. Звертайте до нас, в інтернет-магазин «Maxton», і ми безкоштовно підберемо для вас оптимальний за ціною і продуктивністю побутовий вологопоглинач , а також відповімо на всі питання, що цікавлять. Телефонуйте: (098) 19-99-200.Осушувачі повітря і вологопоглиначі

Які Осушувачі ефективні? Виберіть тут

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря MyCond Roomer 12Осушувач повітря Ballu BDU-10LОсушувач повітря Ballu BDA-70L

Все про осушенні приміщення. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

Відеоогляди, статті, порівняльні досліди дивіться тут - Осушувачі повітря для льохуПромислові осушувачі повітряОсушувачі повітря для підвалу

Позбутися від цвілі і грибка просто!

15.08.2020

Рекомендовані товари

Коментарі 0