Конденсаційний осушувач повітря: 15 питань – 15 відповідей


Питання №1. Що таке конденсаційний осушувач повітря і як він працює?


Відповідь. Конденсаційний осушувач повітря - це вид кліматичного обладнання, яке призначене для зниження рівня вологості в приміщенні. Принцип роботи приладу нагадує функціонування холодильника і кондиціонера, тобто осушення повітря він виробляє завдяки двом об'єднаним блокам: конденсатора і випарника. Повітряні потоки спочатку проводяться крізь випарник. Тут вони охолоджуються до температури точки роси, що призводить до випадання з повітря конденсату, який стікає в спеціальну вбудовану ємність або через дренаж в каналізацію. А осушені маси далі йдуть до конденсатору, де трохи підігріваються. На виході агрегат видає сухе і злегка тепле повітря.

Питання №2. Чому конденсаційні осушувачі повітря є найпопулярнішими і поширеними?


Відповідь. Дані пристрої працюють на екологічно чистому холодоагенті, тому вони є абсолютно безпечними для здоров'я людей (їх можна встановлювати навіть в кімнатах маленьких діток). Крім того, техніка недорога у виробництві, легка і інтуїтивно зрозуміла в управлінні, енергозберігаюча, а також ефективна при високій вологості і температурі. Підходить для осушення побутових і невеликих по квадратурі комерційних приміщень.

*** Наприклад, якщо порівнювати ефективність приладу на елементі Пельтьє , таблеткового типу і конденсаційний осушувач - останній найрезультативніший (дивіться відео про тестування 4-х типів пристроїв - ).

Питання №3. На скільки сильно конденсаційний осушувач підігріває повітря?


Відповідь. Прилад видає злегка нагріті повітряні потоки. Різниця між температурою повітря на вході і на виході складає всього 1-2 ° C, тому в приміщенні стає трохи тепліше, але незначно.

Питання №4. Конденсаційний осушувач повітря сильно шумить?


Відповідь. Рівень шуму цього та інших видів кліматичного обладнання залежить від його потужності. Мінімальний шум, видаваний конденсаційним осушувачем дорівнює 37 дБ, що по відчуттях можна порівняти з приглушеною розмовою людей. В середньому такі агрегати шумлять в межах 45 дБ (за сприйняттям схоже на звичайну розмову). Тому в цілому, завдяки тихим вентиляторам і інноваційним компресорам, працюють досить нечутно (порівняти можна, наприклад, з холодильниками, гучність яких в середньому тримається в діапазоні 35-45 дБ).

*** До речі, в деяких моделях конденсаційних осушувачів є можливість регулювати швидкість обертання лопатей вентилятора і, отже, рівень шуму всього приладу.

Питання №5. Якими функціями оснащені конденсаційні осушувачі?


Відповідь. Даний вид техніки є багатофункціональним. Набір опцій залежить від моделі пристрою. Найпоширенішими функціями і можливостями є: - здатність самостійно визначати рівень вологості в приміщенні (завдяки вбудованому гігростата); - вибір швидкості обертання вентилятора і відповідно інтенсивності осушення повітря, рівня шуму; - таймер на включення / вимикання; - режими осушення; - автовідключення при заповнювання бака з конденсатом; - збереження налаштувань користувача (авторестарт); - нагадування про заміну повітряних фільтрів (через 250 годин їх роботи); - самодіагностика; - захист від дітей і ін. Крім того, велика частина сучасних конденсаційних осушувачів обладнана дисплеєм, де висвічуються робочі режими агрегату, і кнопками з підсвічуванням.

Питання №6. При якій температурі працюють конденсаційні осушувачі?


Відповідь. Устаткування показує високий ККД при плюсових температурах - в середньому від + 5 ° C до + 35 ° C. І чим вище зовнішня температура, тим ефективніше прилад справляється з осушенням повітряного середовища. Для приміщень, де температура тримається нижче + 5 ° C, радимо вибирати адсорбційні осушувачі .

Питання №7. Скільки конденсаційний осушувач витрачає електрики?


Відповідь. Техніка відноситься до розряду обладнання з високим класом енергоефективності, тобто витрачає електроенергію максимально економно. Як правило, прилади конденсаційного типу споживають 200-350 Вт за одну годину функціонування (стосується приладів з продуктивністю 10-20 літрів на добу). До того ж, така витрата відбувається не постійно. Наприклад, в процесі автоматичного розморожування, коли компресор не функціонує, і при досягненні встановленого відсотка вологості - витрати електрики знижуються. Тому в середньому агрегати при безперервній роботі протягом 24 годин «з'їдають» приблизно 7 кВт (помножте на ціну 1 кВт і отримаєте суму, на яку підвищаться ваші рахунки за електрику при використанні приладу).

Питання №8. Чи є конденсаційні осушувачі довговічними?


Відповідь. Дана техніка, що за принципом роботи схожа на холодильник, представлена на ринку кліматичного обладнання вже далеко не перший рік. Технологія її функціонування надійна і перевірена на практиці. Крім того, конденсаційні осушувачі славляться міцними комплектуючими і точної електронікою, тому служать без перебоїв до 5 і більше років. Але радимо вибирати пристрої тільки від солідних брендів, які забезпечують свою продукцію офіційною гарантією.

*** Зверніть увагу: термін служби приладів безпосередньо залежить від умов використання та правильності експлуатації. Тому, якщо ви хочете, щоб техніка відпрацювала весь встановлений період - дотримуйтеся вимог і рекомендацій щодо її застосування.

Питання №9. Які найголовніші правила використання конденсаційних осушувачів?


Відповідь. Є всього кілька обов'язкових правил по експлуатації приладів: 1. приєднуйте пристрої до мережі в 220 V; 2. захищайте техніку від води; 3. Не ставте агрегати в безпосередній близькості від джерел холоду або тепла; 4. використовуйте обладнання тільки при рекомендованому діапазоні температур. І ще одна важлива порада - перед запуском конденсаційного осушувача, уважно вивчіть інструкцію користувача.

Питання №10. Як вибрати конденсаційний осушувач?


Відповідь. Вибираючи техніку, перш за все визначте головні «характеристики» приміщення, де вона планується використовуватися, а саме: - обсяг (висоту кімнати помножте на її площу); - середню температуру, яка тримається всередині; - рівень вологості (дізнатися можна за допомогою гігростата, що продається в багатьох господарських та будівельних магазинах). Відповідно до отриманих даних виберіть потрібну модель обладнання.

Але це всього лише перші 3 кроки до визначення ідеально підходящого вам агрегату. Крім даних параметрів слід врахувати ще цілий ряд нюансів. Тому, радимо довірити розрахунки потрібної техніки нам, фахівцям інтернет-магазину «Maxton».

Питання №11. Наскільки швидко конденсаційні прилади осушують повітря?


Відповідь. Пристрої працюють швидко, але точний час, за який вони знизять рівень вологості в приміщенні до потрібного відсотка, сказати не можна. Тому що даний процес залежить від безлічі факторів: початкового рівня вологості; зовнішньої температури; обсягу кімнати. Також має значення продуктивність самого обладнання і наскільки правильно воно підібрано.

Хочете, щоб конденсаційний осушувач справлявся з поставленим завданням на всі 100%, довірте вибір моделі досвідченим професіоналам, тобто нам. Ми безкоштовно підберемо відповідний саме під ваші умови прилад і вже на другий день використання ви відчуєте результат, а через 2-3 дні мікроклімат стане помітно більш комфортним і здоровим.

Питання №12. Чи потрібно чистити конденсаційний осушувач?


Відповідь. Прилад не потребує складного догляду: достатньо періодично протирати злегка вологою серветкою корпус; регулярно мити / міняти повітряні фільтри; чистити розташований за фільтром радіатор (зробити це можна за допомогою пилососа). Тримайте конденсаційний осушувач в чистоті, як і будь-яку іншу побутову техніку.

Питання №13. З чого складається конденсаційний осушувач?


Відповідь. Обладнання пристрою досить просте. Воно включає: - компресор, що функціонує на екологічно чистому холодоагенті; - 2-а радіатора; - конденсатор; - випарник; - вентилятор; - мікросхеми та плати. Всередині також розташований спеціальний піддон для прийому рідини і вбудований бак для збору витягнутого з повітря конденсату.

Питання №14. Яким виробникам конденсаційних осушувачів ви віддаєте перевагу?


Відповідь. На ринку кліматичного обладнання представлена продукція величезного числа виробників. Ми, постійно моніторячи пропозиції, вибираємо тільки товари компаній з бездоганною репутацією, надійність яких перевірена роками. Наприклад: Celsius, Cooper & Hunter, Meaco, Ballu, DT Group, Electrolux, Zanussi, MyCond і ін. Не забувайте крім бренду звертати також увагу на технічні характеристики агрегатів.

Питання №15. Наскільки надійні ваші конденсаційні осушувачі?


Відповідь. Ми продаємо обладнання від компаній-виробників, які займають лідируючі позиції в сфері виробництва кліматичної техніки. На кожний реалізований товар надаємо офіційну гарантію на 1-3 роки. Особисто тестуємо коректність роботи пристрою, перевіряємо його цілісність, а також робимо докладні відеоогляди і додаємо тільки реальні відгуки користувачів про придбаний продукт. Підкреслюємо «плюси», але і не приховуємо при цьому «мінуси» агрегатів.




Осушувачі повітря - як ефективні засоби проти надмірної вологості

Які Осушувачі ефективні? Виберіть тут

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Промисловий осушувач повітря Maxton MX-60LОсушувач повітря Zanussi ZDH-25LОсушувач повітря Maxton MX-12 smart

Осушення приміщення. Запобігання появи цвілі і грибка?

24.11.2020

Рекомендовані товари

Коментарі 0