Як зменшити вологість у квартирі - 3 головних ради

На стінах вашої квартири оселився грибок - значить вологість в приміщеннях перевищує оптимальні показники і потрібно терміново вирішувати, як зменшити рівень вмісту вологи в повітрі. Адже в сирих кімнатах погіршується самопочуття людини, причому як фізичне, так і психічне, загострюються захворювання дихальних шляхів і прояви алергії. Крім того, вогкість має згубну дію на меблі, килимові покриття, фіранки та інші складові обстановки. Зволікати в даному випадку не слід, тому що грибкові утворення поширюються дуже швидко і самі по собі не зникають.

У статті нижче ми детально розглядаємо питання, які параметри вважаються нормальними для квартири і як можна зменшити вологість у квартирі своїми силами. Читайте далі!

Яка вологість є нормальною для житлової квартири?

У приватній квартирі, а також будинку або котеджі, слід утримувати вологість в межах 60%, але в жаркий сезон і періоди роботи опалювальних приладів показник може опускатися до 45%. Якщо кількість вологи в атмосфері перевищує або опускається нижче зазначених параметрів - в приміщенні буде або занадто сиро, або надмірно сухо. Особливо чутливі до таких відступів від норми алергіки, а також дітки, літні люди і ті, хто страждає захворюваннями дихальних шляхів.

Чому найчастіше підвищується вологість у квартирі: часте і рясне приготування страв; сушка білизни всередині квартири (нема балкону або він на вулиці); погана вентиляція і відсутність витяжок; несправні капаючі крани або протікання труб; рідкісне провітрювання приміщень; наявність в будинку відкритих акваріумів; велика кількість кімнатних рослин, які люблять вологу.

Як можна найпростіше визначити рівень вологості? Найкраще з цим завданням справляється гігрометр - це прилад, який встановлює процентний вміст вологи в повітрі з точністю до 1%. Цей пристрій простий у використанні і продається в багатьох господарських магазинах.


Як зменшити вологість у квартирі?

Встановили, що в будинку занадто сиро? Радимо відразу:

Перевірити вентиляцію. Коректна робота вентиляційної системи є запорукою нормальної вологості в приміщенні. Навіть якщо у вас відносно нова вентиляція, слід регулярно очищати її від сміття і пилу, які незмінно скупчуються всередині шахти.

Почати провітрювати квартиру і робити це потрібно щодня, навіть коли за вікном мінусова температура (відкривайте вікна хоча б на 5-10 хвилин кожен день). Тому що, по-перше, провітрювання наповнює кімнати свіжим повітрям, а, по-друге, «забирає» з повітряними потоками зайву вологу.

Встановити осушувач повітря. Це сучасне кліматичне обладнання, яке самостійно контролює рівень вологості в квартирі і допомагає швидко його зменшити. Побутові осушувачі дуже ефективні, стильні, компактні і практично не вимагають участі людини. Вам достатньо лише виставити потрібний відсоток вологості, запустити пристрій і періодично спустошувати бак з конденсатом (а якщо встановити дренаж, зібрана рідина відразу буде відправлятися в каналізаційну систему).


Крім цього, зменшити вологість допомагають обігрівачі, але цей спосіб актуальний тільки в холодні сезони і до того ж дані прилади можуть сильно пересушувати повітря і доведеться вже підвищувати вологість, використовуючи, наприклад, зволожувачі . Заміна старих дерев'яних вікон на нові енергозберігаючі склопакети також сприяє нормалізації мікроклімату в будинку.

Виконуйте вищевказані рекомендації регулярно, а за допомогою у виборі потрібного осушувача повітря , який допоможе зменшити рівень вологості у вашій квартирі, звертайтеся до нас, в інтернет-магазин «Maxton» . Телефон для зв'язку: (098) 19-99-200.Осушувачі повітря і вологопоглиначі

Які Осушувачі ефективні? Виберіть тут

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря MyCond Roomer 12Осушувач повітря Ballu BDU-10LОсушувач повітря Ballu BDA-70L

Все про осушенні приміщення. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

Відеоогляди, статті, порівняльні досліди дивіться тут - Осушувачі повітря для льохуПромислові осушувачі повітряОсушувачі повітря для підвалу

Позбутися від цвілі і грибка просто!

31.08.2020

Рекомендовані товари

Коментарі 0