Сушка білизни в квартирі без балкона – помилки та правильні ідеї

У вашій квартирі немає балкону? Значить ви регулярно сушите білизну всередині житла і, відповідно, постійно стикаєтеся з проблемами, які супроводжують цей процес. Якими саме? Сушка білизни в квартирі незмінно підвищує рівень вологості в приміщенні, а постійна сирість в свою чергу:

псує меблі, декор, оздоблення та інші складові інтер'єру;

призводить до некоректної роботи або повного виходу з ладу техніки;

негативно впливає на фізичне та емоційне здоров'я мешканців.

Тобто сушка білизни в квартирі не приносить нічого хорошого ні людям, ні предметам, ні самій обстановці. Більш того, якщо в літню пору процес висушування речей проходить досить швидко, то в холодні періоди, як правило, розтягується на кілька днів. А чим довше сушиться білизна, тим більше вона втрачає свіжість і будинок при цьому виглядає дуже захаращено.

Як виконувати сушку білизни в квартирі просто, швидко, без шкоди для оточуючих, а також максимально безпечно - і поговоримо докладно в цій статті. Читайте далі!

Сушка білизни в квартирі: огляд головних помилок


Власники помешкань без балконів, просушуючи речі всередині, часто роблять однакові помилки. Наприклад:

Використовують «прискорювачі». Щоб скоротити час сушіння білизни, мешканці квартир включають пальника газової плити або підвищують потужність електричних опалювальних приладів (конвекторів, теплових вентиляторів, обігрівачів). У першому випадку з'являється небезпека отруєння чадним газом і навіть виникнення пожежі. У другому - можливість «розоритися» на оплату рахунків за електроенергію. Більш того, за таким процесом потрібно постійно стежити (включити і піти з дому вкрай не рекомендується) і якість осушення при цьому значно погіршується.

Чи не піклуються про повітрообмін. Для сушіння білизни в квартирі традиційно використовують білизняні мотузки, натягнуті від стіни до стіни, або всілякі підлогові установки. У будь-якому випадку мокрі речі знаходяться всередині кімнати і тому кожен раз потрібно організовувати хороший повітрообмін (провітрювати, стежити за роботою вентиляції , використовувати вентилятори ). Адже, згідно з медичними дослідженнями, сушка білизни в квартирі, особливо в зимовий час, істотно збільшує ступінь вологості і тим самим створює ідеальні умови для розвитку цвілі, грибка та інших «отруйних» утворень.

Небезпечно, шкідливо, незручно і невигідно - так можна охарактеризувати сушку білизни в квартирах, що не мають балконів. Як же зробити все правильно, швидко і максимально недорого? Використовувати сучасну техніку - про це дізнавайтеся детальніше в наступному розділі.


Сушка білизни в квартирі - вибираємо інноваційних «помічників»


Технологічний прогрес розвивається стрімко і глобально. Сьогодні користувачам пропонують прилади для вирішення величезної кількості різноманітних задач, в тому числі і для організації сушіння білизни. Використання спеціалізованого обладнання допомагає:

зберігати в приміщеннях здоровий і комфортний мікроклімат;

оберігати предмети обстановки, а також сам інтер'єр від пошкоджень;

створювати в квартирі умови, оптимальні для коректної і довгої роботи іншої домашньої техніки;

захищати житло від грибкових / цвілевих утворень і важкого запаху сирості.

Як бачите, скористатися плодами науково-технічного прогресу - вдала ідея в усіх відношеннях. Отже, давайте розглянемо, які агрегати рекомендують використовувати мешканцям квартир без балконів при сушінні білизни.

№1 «Сушарка»

В даному випадку маємо на увазі самостійні сушильні агрегати або пральні машини з функцією сушки білизни. Обидва варіанти забезпечують повне або часткове висушування речей, в залежності від ваших потреб (наприклад, гардини краще гладити злегка вологими, а банний халат бажано отримати абсолютно сухим).

З таким обладнанням у вас відпаде необхідність в сушінні білизни в квартирі - можна буде діставати речі після прання і відразу розкладати їх по полицях. Дуже зручно, легко і ніякої вогкості в приміщенні. Здавалося б, суцільні «плюси», однак варто врахувати, що дані пристрої: 1. витрачають велику кількість електроенергії; 2. коштують дорого; вимагають багато місця для розміщення. Тому універсальним і загальнодоступним цей варіант назвати не можна.


№2. Осушувачі повітря

Що це за техніка? Осушувач є кліматичним обладнанням, що розроблено спеціально для зниження рівня вологості в приміщеннях різного призначення. Є побутові , промислові і вологопоглиначі для басейнів . Нас в даному випадку цікавлять прилади для будинку. Вони бувають адсорбційними , компресорними і працюють на елементі Пельтьє . Кожен вид функціонує по-різному, але всі вони ефективно і швидко справляються з поставленим завданням - осушують повітря.

Які головні переваги використання при сушінні білизни осушувачів:

Економічність - відносяться до категорії техніки з високим класом енергоефективності, тобто споживають мінімальну кількість електрики.

Результативність - за лічені години знижують рівень вологості в приміщенні, навіть якщо первинні показники досягали 80-90%.

Безпека - при відключенні електрики або повної заповненості ємності з конденсатом, прилад автоматично відключається (якщо є функція «авторестарт» - настройки користувача при подальшому включенні зберігаються).

Простота - для використання пристрою досить виставити потрібний відсоток вологості і відновлення роботи апарата (в деяких моделях є навіть спеціальна опція «сушка білизни», при якій агрегат функціонує в інтенсивному режимі).

Зручність - осушувачі можуть працювати цілодобово без участі людини. Вимагають уваги тільки для спустошення бака з конденсатом, хоча цей момент можна виключити, встановивши дренажну систему.

Доступність - побутові вологопоглиначі коштують відносно недорого і плюс до всього їх можна використовувати не тільки при сушінні білизни, а постійно, для підтримки правильного мікроклімату в квартирі.

Мобільність - дана техніка для дому має підлоговий тип установки, тому її легко переміщати з місця на місце, а також транспортувати в інше житло.

Осушувачі повітря ще можуть похвалитися тихою роботою (45-55 дБ), компактними розмірами, невеликою вагою і стильним лаконічним дизайном, завдяки чому вони не заважають людям в кімнаті, не вимагають багато місця для розміщення і гармонійно вливаються в усі стилі інтер'єрів.


Висновок: найпростіший, дієвий, доступний, вигідний і правильний спосіб сушіння білизни в квартирі - використовувати осушувач повітря. Залишилося тільки підібрати оптимальний за технічними характеристиками і ціною прилад.

У цьому допоможемо вам ми, фахівці інтернет-магазину «Maxton» . Телефонуйте і ми безкоштовно виберемо для вас осушувач для сушіння білизни, виходячи з ваших запитів і бюджету. Контактний номер: (098) 19-99-200.Оздоблення стін від грибка і запобігання новому утворенню

Яка нормальна вологість в кімнаті

Гарантуємо 100% якості на кожен осушувач повітря

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря Zanussi ZDH-40LОсушувач повітря Midea MDDG-30DEN1Промисловий осушувач повітря Maxton MX-60L

Способи позбутися зайвої вологості в приміщенні. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

24.11.2020

Рекомендовані товари

Коментарі 0