Trotec - вологопоглиначі для будинку

Компанія Trotec - кращий виробник компактних і потужних осушувачів повітря для будинку і офісу. Легкі, практично безшумні прилади підійдуть для кімнати з невеликою площею. Осушувачі повітря - відмінний захист від цвілі, грибка і неприємного запаху в приміщенні. З таким помічником ви назавжди забудете про вогкості в приміщенні і її неприємні наслідки. Невеликі габарити дають можливість поставити пристрій у ванній, підвалі, комори.

В інтернет-магазині Maxton представлені кращі моделі німецького виробника. Ми допоможемо кожному клієнтові вибрати саме той пристрій, що буде найбільш актуальним і вигідним для параметрів конкретного приміщення.

Функціональність осушувачів Trotec

Інтернет-магазин Maxton пропонує моделі осушувачів серії TTK.

Їх відмінні характеристики наступні:

Авторестарт з можливістю збереження налаштувань . Якщо живлення буде аварійно відключено, прилад збереже всі введені раніше налаштування.

Сигнал про заповнення резервуара для води . Коли бак для конденсату переповниться, ви побачите на дисплеї спеціальний сигнал-попередження. Робота пристрою буде зупинена.

Оповіщення при забрудненні фільтра. Для хорошої роботи необхідно періодично чистити фільтр. Про це пристрій обов'язково нагадає.

Підключення до системи дренажу . Ця функція забезпечить безперервну роботу. Конденсат стікає відразу в каналізацію або спеціальну ємність великих розмірів. При цьому участь користувача не потрібно.

Розморожування випарника в автоматичному режимі . Якщо випарник переохолодився і в ньому утворилася кірка з льоду, система очиститься самостійно.

 

Новітні моделі осушувачів, які представлені на сайті Maxton, мають додаткову функцію сушки білизни.

 

Вона може бути налаштована в трьох варіантах:

 

  1. 46% вологи - білизна висушується повністю.
  2. 58% вологи  - підійде, щоб осушити текстиль після прасування.
  3. 65% вологи  - для підсушування одягу.

Ціна на вироби Trotec доступна, а функціональність вражає: 

продуктивність приладу складає від 14 до 35 літрів протягом доби;

робочий шум в межах 38-48 дБ;

температура для ідеальної роботи - + 5-35 ° C.

Позитивні відгуки покупців, які вже оцінили якість роботи вологопоглиначів Trotec, свідчать про надійність приладів. Користувачі відзначають, що вироби економні у витраті електроенергії, служать довгий час і зовсім невибагливі в технічному обслуговуванні.

7 причин купити осушувачі повітря Trotec

Головні переваги вологопоглиначів німецького виробника такі:

Дизайн сучасний і стильний, вироби підійдуть для будь-якого інтер'єру.

Монтаж не потрібно.

Кількість шуму під час роботи мінімальна. 

Чистка і обслуговування не вимагають великих грошових витрат і зусиль.

Наявність коліщаток для пересування.

Час виключення програмується. 

Панель управління обладнана дисплеєм.

Мобільні та практичні осушувачі повітря легко активувати за допомогою лише одного кліка. Оформлення приладів елегантне і стильне. Довговічність і зносостійкість виробів гарантована авторитетом і стабільним прибутком компанії-виробника.

Магазин Maxton: кращі осушувачі повітря без переплат

У нашому інтернет-магазині можна купити німецькі вологопоглиначі за розумними цінами. Досвідчені консультанти розрахують всі необхідні параметри і допоможуть вибрати ідеальну модель для вашої кімнати. Ми пропонуємо швидке оформлення, оперативну доставку і гарантію на всі моделі осушувачів повітря.

Зв'яжіться з нами по телефону (098) 19-99-200.Який осушувач краще купити для боротьби з цвіллю і грибком

Правильна відносна вологість повітря в будинку

Гарантуємо 100% якості на кожен осушувач повітря

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря Zanussi ZDH-12LОсушувач повітря Ballu BDA-70LОсушувач повітря MyCond Roomer 12

Способи позбутися зайвої вологості в приміщенні. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

07.08.2019

Рекомендовані товари

Коментарі 0