15 Популярних питань про конденсаційні осушувачі повітря

   1. За яким принципом працює конденсаційний осушувач?

У конденсаційному осушувачі є два об'єднаних блоки - конденсатор і випарник. Спочатку повітря проходить через випарник, де температура знижується до точки роси. Це дозволяє позбавити повітря від конденсату, який стікає в конденсатозбірник. Після чого вже більш сухе повітря пропускається через конденсатор для нагріву. Під час використання пристрою ви отримуєте осушене і підігріте повітря. 

 

   2. У чому ефективність пристрою?

Популярність таких осушувачів з кожним роком набирає обертів. Вони не вимагають особливих навичок в експлуатації і досить дешеві у виробництві. Головний плюс - ефективність роботи в діапазоні досить високої температури або вологості. Отриманий результат можна порівняти і з іншими типами осушувачів, переглянувши відеоогляд на нашому сайті.

   3. Чи буде нагріватися приміщення при роботі осушувача?

Температура в приміщенні може підвищитися лише на 1 або 2 градуси, не більше. На виході пристрій видає сухе і трохи підігріте повітря, тому можливе відчуття тепла.

   4. В якому діапазоні шуму працює пристрій?

Для таких моделей характерний низький рівень шуму, що досягається завдяки наявності компресорів і вентиляторів. Мінімальний рівень шуму для конденсаційного осушувача починає змінюватись від 37 Дб і залежить від потужності конкретної моделі. Середній показник - 45 Дб. Рівень шуму можна регулювати самостійно, а у вечірній час встановлювати нічний режим.

   5. Які функціональні особливості осушувача?

Сучасна розумна техніка оснащена дисплеєм і кнопками управління, а також функцією пам'яті. Задавши потрібні параметри, можна не контролювати роботу пристрою, адже весь процес відбувається автоматично. 

 

Якщо резервуар буде заповнений або заб'ється фільтр, осушувач про це просигналізує (індикатори, звуковий сигнал). У більшості моделей є вбудований гігростат. Також на дисплей виводяться функції коригування рівня шуму, виставлення таймера на відключення осушувача і режими осушення.

   6. При якій температурі пристрій буде працювати ефективно?

Найчастіше для таких осушувачів оптимальним варіантом буде температура від 5 до 35 градусів. В результаті, якщо температура в приміщенні вище, пристрій зможе зібрати більше конденсату. Від цього і залежить ефективність роботи техніки.

   7. Скільки електроенергії витрачається?

На початкових стадіях використання осушувача витрати на електрику чималі, але це до тих пір, поки не буде досягнутий бажаний рівень вологості в приміщенні. Далі досить просто підтримувати встановлений режим. Мінімальні витрати електроенергії варіюються від 200 Вт і вище. Техніка не споживає енергію безперервно - це стосується автоматичного розморожування, коли компресор не задіяний. Але якщо техніка пропрацює безперервно 24 години, витрати енергії буду складати 7 кВт (при 300 Вт споживанні), а по грошах це 4-5 грн.

   8. Який термін експлуатації?

Робота осушувача базується на принципі роботи холодильника. У вас не виникне претензій до електроніки або якості матеріалів. Пристрій надійний, з гарантією до 2 років. Але термін служби необмежений, такі моделі можуть прослужити більше 5 років при правильній експлуатації.

   9. Як правильно експлуатувати пристрій?

Для такої техніки підійде мережа в 220В. Ні в якому разі на сам агрегат або всередину не повинна потрапляти вода, сторонні предмети. Не ставте виріб біля джерел тепла або холоду. Більш детально з правилами по експлуатації ви можете ознайомитися, прочитавши інструкцію.

 

   10. Як підібрати осушувач повітря?

Для цього варто враховувати наступні параметри:

  • Обсяг приміщення, який обчислюється за традиційною формулою: площа помножити на висоту стелі.
  • Температуру в приміщенні.
  • Приблизний рівень вологості.

Щоб правильно підібрати пристрій, можна проконсультуватися з нашими фахівцями, які підберуть оптимальний варіант осушувача відповідно до ваших потреб.

   11. Скільки часу необхідно для осушення приміщення?

Є ряд факторів, від яких залежить тривалість осушення: рівень вологості, температура, площа і т. д. Має значення і обсяг установки, який повинен відповідати параметрам приміщення. Ефект можна відчути вже на наступний день після використання. Але не забувайте: для кожної ситуації показники можуть бути іншими, тому при виборі моделі ви зможете дізнатися про всі нюанси від наших фахівців.

   12. Як продовжити термін служби пристрою?

При дотриманні правил експлуатації, які є в інструкції, а також контроль та чищення фільтра / радіатора, термін служби пристрою значно збільшується. 

   13. Чим оснащений осушувач?

Всередині є компресор, випарник, конденсатор і 2 радіатора. Ще вмонтований вентилятор для циркуляції повітря, плати і мікросхеми. Для прийому води є піддон, а також резервуар для збору конденсату.

   14. Якого виробника вибрати?

Різноманітність виробників на сьогоднішній день чимала. Наша команда представляє якісні, надійні і найбільш поширені моделі осушувачів повітря. Правильно підібравши пристрій, можна бути впевненими в працездатності та ефективності техніки.

 

   15. Яка якість пристрою?

Представлені в нашому каталозі осушувачі є якісними. Це перевірені часом пристрої, що мають гарантію і тривалий термін експлуатації. Наші клієнти досі залишаються задоволені даними моделям осушувачів повітря, про що свідчать відгуки. Ми регулярно оновлюємо товар, щоб радувати вас новинками.Грибок в квартирі - що робити

Якщо підвищена вологість у квартирі, будинку - методи вирішення

Які Осушувачі ефективні? Виберіть тут

Рейтинг побутових осушувачів повітря в магазині Maxton - Осушувач повітря Ballu BDA-70LОсушувач повітря Ballu BDV-12LОсушувач повітря Zanussi ZDH-12L

Все про осушенні приміщення. Статті, Відео Порівняння, Досліди.

07.08.2019

Рекомендовані товари

Коментарі 0